fbpx

UrządzenIE kosmetyczne

FOCUS RF

Od wielu lat najlepsze urządzenie kosmetyczne do bezinwazyjnego liftingu i modelowania skóry ciała i twarzy. Jesteśmy w ponad 100 salonach w Polsce i na świecie. Nieustannie rozwijamy naszą technologię od ponad 12 lat

WYPOSAŻENIE PREMIUM

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ

01

Duży & Dotykowy

FOCUS RF talus został wyposażony w duży, 15 calowy dotykowy ekran do sterowania wszystkimi funkcjami urządzenia. 10 automatycznych programów pozwala w szybki sposób dostosować parametry do każdej części ciała. Wygoda i bezpieczeństwo 

02

Z Chłodzeniem

Głowica ta ma wbudowany bezpośredni system chłodzenia, stosuje się ją na twarz, dekolt i ręce. Likwiduje drobne zmarszczki, usuwa i redukuje zmarszczki, kształtuje, napina i podnosi profil twarzy, zwiększa elastyczność skóry, napina powiększone pory, rozjaśnia piegi i pomaga wygładzić skórę.

Głowica focus rf talus do ciała

03

Do Ciała

Tę dużą głowica stosuje się do ciała. Kształtuje sylwetkę, napina, redukuje cellulit. Wygładza strukturę skóry, wspomaga redukcję tłuszczu, pomaga eliminować toksyny oraz wzmacnia naskórek.

04

Na Okolice Oczu

Tę głowicę stosuje się do okolic oczu, nosa, rąk oraz obszaru wokół ust. Usuwa i redukuje zmarszczki oraz worki pod oczami. Termalnie stymuluje obrzęk w głębokich fałdach, denaturację kolagenu, neokolagenezę i napina powiększone pory, przyspiesza drenaż limfy, eliminację toksyn, rozjaśnia skórę i wygładza jej strukturę.

Zabiegi na okolice oczu - Focus rf talus

05

Ultradźwięki & Podczerwień

Precyzja wykończenia zabiegu – tym wyróżnia się FOCUS RF talus.

Daj się przekonać

opinie od naszych klientek

W swoim salonie używałam o wiele droższe urządzenia, które miały spełniać swoje zadania, lecz żadne z nich nie dorównuje efektami Focusowi
Warszawa
Właściciel salonu
Otworzyłam salon w sieci FOCUSme z Focusem i Lipo w małej miejscowości. Moje klientki mi dziękują, że się na to odważyłam i dałam im możliwości odmładzania i modelowania sylwetki.
Pracowałam na Focusie prawie 10 lat i nigdy mnie nie zawiódł. Decyzja właścicieli o zakupie FOCUSA talusa to była tylko formalność.
Poznań
Kosmetolog
Praca tym urządzeniem, to czysta przyjemność. Klientki są zawsze zadowolone, bo zawsze widzą efekt. A przecież za to płacą. Większość wykupuje pakiety , a później zabiegi przypominające.
Szczecin
Właściciel salonu

Odmładzanie & Lifting skóry

FOCUS RF talus

Chcesz mieć Focusa RF w swoim salonie i zarabiać już w pierwszym miesiącu? Umów się na zabieg pokazowy w naszym centrum szkoleniowym i sama zobacz rezultaty już w trakcie wizyty.