AUTO FOCUS 3D

FOCUS RF talus

Stworzony przez nas system doceniany jest zarówno przez przeprowadzających zabiegi zawodowców, jak i zadowolonych z osiąganych efektów klientów. Nowoczesna technologia zastosowana w naszym urządzeniu kosmetycznym Focus RF talus pozwala odbudować włókna kolagenowe w szybki oraz bezinwazyjny sposób. Rezultaty na skórze ciała lub twarzy widoczne są już od pierwszego zabiegu, a utrzymują się dzięki regularnym wizytom w salonie.

Przemyślana Technologia
w Pełni Inspirowana Młodością

FOCUS RF TALUS

Tworząc Focus RF talus, stawialiśmy nacisk na to, by wykorzystywana przez nas innowacyjna technologia pozwoliła przeprowadzić bezpieczny oraz bezinwazyjny zabieg, który nie spowoduje dyskomfortu u klienta. W tym obszarze odnieśliśmy sukces, podobnie jak w kwestii gwarancji efektów już od pierwszego użycia. Z tego powodu nasze urządzenie kosmetyczne jest chętnie wybierane przez profesjonalne salony zarówno w Polsce, jak i w innych państwach w Europie.

Proponowany przez nas sprzęt wyposażony jest w głowice pozwalające na przeprowadzenie zabiegu na twarzy, szyi oraz dekolcie, a także innych częściach ciała. Do kolejnych zalet należy zaliczyć brak ukrytych kosztów – urządzenie działa bez konieczności zakupu dodatkowych elementów. Do inwestycji zachęca również fakt, że zabiegi przy jego użyciu można wykonywać przez cały rok, bez obaw o późniejszą ekspozycje skóry na słońce.

Gwarancja Efektów

Dzięki najnowszej technologii jesteśmy w stanie zagwarantować klientowi widoczny efekt zabiegu

Do Twarzy i Ciała

4 głowice zabiegowe pozwalają na wykonywanie zabiegów na każdej części ciała i twarzy

Bezpieczny i Bezinwazyjny

Parametry urządzenie dostosowywane są do wykonywanego zabiegu

365 Dni w Roku

Zabiegi możemy wykonywać przez cały rok - bez przerwy. Słońce nie jest przeciwwskazaniem

Brak Kosztów

Nie ma elementów jednorazowych, które zazwyczaj generują koszty zabiegów

Przyjemny Zabieg

Podczas zabiegu klient odczuwa tylko przyjemne ciepło na twarzy lub ciele.

Efekt Gwarantowany już
po Pierwszym Zabiegu

NIESPOTYKANA SKUTECZNOŚĆ

Twarz | Szyja | Dekolt

Twarz | Szyja | Dekolt

Urządzenie Focus RF talus przeznaczone jest do przeprowadzania zabiegów liftingu oraz modelowania. Może być stosowane na twarz, szyję oraz dekolt w przypadku każdego typu cery (mieszana, dojrzała, naczynkowa itd.). W zależności od typu pozwala osiągnąć inne efekty: zredukować zmarszczki, wyeliminować niedoskonałości skórne czy wzmocnić naczynia. Efekty widoczne są już od pierwszego zabiegu, co sprawia, że nasz sprzęt jest chętnie wybierany przez profesjonalne salony kosmetyczne.

Ciało

Ciało

Z proponowanego przez nas urządzenia kosmetycznego korzystają salony oferujące zabiegi eliminacji cellulitu, ujędrnienia oraz zagęszczenia skóry, odbudowy włókien kolagenowych czy redukcji tkanki tłuszczowej. Wyposażenie w głowice stosującą bipolarne fale radiowe przekłada się na to, że usługi są całkowicie nieinwazyjne oraz bezpieczne. Z tego powodu sprzęt stanowi również alternatywę dla modeli wykorzystywanego przez gabinety medycyny estetycznej.

Efekty

Efekty zabiegów przeprowadzanych przy wykorzystaniu naszego innowacyjnego sprzętu Focus RF talus działającego dzięki bipolarnym falom radiowym widoczne są już po pierwszym użyciu. Właśnie ta cecha stanowi główną motywację do zakupu proponowanego urządzenia kosmetycznego przez profesjonalne salony. Co więcej, przekłada się na to, że klienci chętnie wracają, by powtórzyć zabiegi na twarz (w tym szyję i dekolt) oraz ciało takie jak redukcja cellulitu, usuwanie niedoskonałości skóry czy odbudowa włókien kolagenowych.

Odmładzanie & Lifting skóry

FOCUS RF talus

Chcesz mieć Focusa RF w swoim salonie i zarabiać już w pierwszym miesiącu? Umów się na zabieg pokazowy w naszym centrum szkoleniowym i sama zobacz rezultaty już w trakcie wizyty. 

Wszelkie prawa zastrzeżone FocusRF.com®

Focus RF Talus®
ul. Huculska 1 | 00-730 Warszawa
woj. mazowieckie | NIP: 7421969854
+48 726 588 400