Gabinety kosmetyczne z urządzeniem Focus RF talus

Proponowany przez nas sprzęt zdobył dużą popularność nie tylko w Polsce, ale również w innych państwach Europy. Innowacyjna technologia (4 głowice wykorzystujące działanie bipolarnych fal radiowych), możliwość przeprowadzenia bezinwazyjnego i bezpiecznego zabiegu (alternatywa dla usług medycyny estetycznej), gwarancja widocznego efektu już od pierwszego użycia przemawiają zarówno do kosmetologów, którzy wyposażają swoje gabinety w urządzenie Focus RF talus, jak i do klientów obu płci, którzy wracają na kolejne zabiegi z użyciem tego sprzętu.

Innowacyjna technologia - na miarę potrzeb

Na naszej stronie dostępne są nie tylko punkty na mapie Polski i Europy stosujące nasze urządzenie w codziennej pracy w swoich gabinetach, ale również opinie zawodowych kosmetologów, którzy mieli okazję z niego korzystać. Zachęcamy do zapoznania się z wypowiedziami i przekonania się do tego, że lepszej inwestycji do swojego salonu nie można dokonać. Dla nieprzekonanych osób przygotowaliśmy opcję umówienia się na zabieg pokazowy i sprawdzenia na własne oczy, jakie są możliwości Focus RF talus.

Salonik Fryzjersko-Kosmetyczny

Roosevelta 59, Gniezno, Polska
Polska
Opis:

Działalność prowadzę od 2003 r,Salonik Kosmetyczny założyłam w 2012 r . Z Agatą i Moniką współpracuje od samego początku . Jest to Salonik kameralny pełen uśmiechu i radości , klienci są obsługiwani i traktowani jakbyśmy byli jedną wielką rodzina .Mamy w sobie dużo pozytywnej energii i dzielimy się tą energią z klientami, którzy nas odwiedzają . Jesteśmy otwarci na różne nowości w kosmetyce jak i w fryzjerstwie.Dlatego w naszym Saloniku pojawił się niezastąpiony w odmładzaniu i zagęszczaniu skóry ciała i twarzy Focus RF talus. Serdecznie zapraszamy

Informacje o Salonie
Telefon: +48 614256018
Strona:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Send message to listing owner

Wszelkie prawa zastrzeżone FocusRF.com®

Focus RF Talus®
ul. Huculska 1 | 00-730 Warszawa
woj. mazowieckie | NIP: 7421969854
+48 726 588 400