Gabinety kosmetyczne z urządzeniem Focus RF talus

Proponowany przez nas sprzęt zdobył dużą popularność nie tylko w Polsce, ale również w innych państwach Europy. Innowacyjna technologia (4 głowice wykorzystujące działanie bipolarnych fal radiowych), możliwość przeprowadzenia bezinwazyjnego i bezpiecznego zabiegu (alternatywa dla usług medycyny estetycznej), gwarancja widocznego efektu już od pierwszego użycia przemawiają zarówno do kosmetologów, którzy wyposażają swoje gabinety w urządzenie Focus RF talus, jak i do klientów obu płci, którzy wracają na kolejne zabiegi z użyciem tego sprzętu.

Innowacyjna technologia - na miarę potrzeb

Na naszej stronie dostępne są nie tylko punkty na mapie Polski i Europy stosujące nasze urządzenie w codziennej pracy w swoich gabinetach, ale również opinie zawodowych kosmetologów, którzy mieli okazję z niego korzystać. Zachęcamy do zapoznania się z wypowiedziami i przekonania się do tego, że lepszej inwestycji do swojego salonu nie można dokonać. Dla nieprzekonanych osób przygotowaliśmy opcję umówienia się na zabieg pokazowy i sprawdzenia na własne oczy, jakie są możliwości Focus RF talus.

SENSIVA Salon Urody

Warszawa, Polska
ul. Huculska 1
Polska
Opis:

Nasz gabinet zlokalizowany jest na warszawskim Mokotowie w okolicy ulicy Puławskiej. Specjalizujemy się w bezinwazyjnych zabiegach na twarz i ciało dla kobiet i mężczyzn. Dzięki zastosowaniu fali radiowej Focus Rf Talus na twarz odmładzamy skórę nawet o 10 lat. W połączeniu z innymi urządzeniami medycyny estetycznej , np.: Lipo Royal, Cryo Royal możemy przeprowadzić zabieg modelowania owalu twarzy, likwidacji drugiego podbródka, czy usuwania cellulitu na udach i pośladkach.

Informacje o Salonie
Telefon: +48519150923
Strona:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Send message to listing owner

Wszelkie prawa zastrzeżone FocusRF.com®

Focus RF Talus®
ul. Huculska 1 | 00-730 Warszawa
woj. mazowieckie | NIP: 7421969854
+48 726 588 400