Gabinety kosmetyczne z urządzeniem Focus RF talus

Proponowany przez nas sprzęt zdobył dużą popularność nie tylko w Polsce, ale również w innych państwach Europy. Innowacyjna technologia (4 głowice wykorzystujące działanie bipolarnych fal radiowych), możliwość przeprowadzenia bezinwazyjnego i bezpiecznego zabiegu (alternatywa dla usług medycyny estetycznej), gwarancja widocznego efektu już od pierwszego użycia przemawiają zarówno do kosmetologów, którzy wyposażają swoje gabinety w urządzenie Focus RF talus, jak i do klientów obu płci, którzy wracają na kolejne zabiegi z użyciem tego sprzętu.

Innowacyjna technologia - na miarę potrzeb

Na naszej stronie dostępne są nie tylko punkty na mapie Polski i Europy stosujące nasze urządzenie w codziennej pracy w swoich gabinetach, ale również opinie zawodowych kosmetologów, którzy mieli okazję z niego korzystać. Zachęcamy do zapoznania się z wypowiedziami i przekonania się do tego, że lepszej inwestycji do swojego salonu nie można dokonać. Dla nieprzekonanych osób przygotowaliśmy opcję umówienia się na zabieg pokazowy i sprawdzenia na własne oczy, jakie są możliwości Focus RF talus.

The Colours Beauty Studio Poznań

Kościuszki 82, Poznań, Polska
Polska
Opis:

Firma The Colours powstała w 2016 roku. Od początku chcieliśmy stworzyć miejsce wyjątkowe, przyjazne i takie, do którego chce się wracać. W krótkim czasie zbudowaliśmy prężnie działającą firmę z setkami zadowolonych klientów. W 2017 roku otworzyliśmy drugi salon The Colours z rozszerzoną ofertą.
Nasza praca to nasza pasja, a nasz Zespół to najlepsze specjalistki w swojej branży. Na bieżąco śledzimy światowe trendy, aby naszym Klientom zaoferować najwyższą jakość usług i najlepsze efekty zabiegowe - dlatego pojawił się w naszym salonie FOCUS RF talus. W naszych pięknych wnętrzach, z kubkiem pysznej kawy lub ziołowej herbaty poczujesz się po prostu dobrze.

Zapraszamy do naszych salonów.

Informacje o Salonie
Telefon: 883 291 095
Strona:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Send message to listing owner

Wszelkie prawa zastrzeżone FocusRF.com®

Focus RF Talus®
ul. Huculska 1 | 00-730 Warszawa
woj. mazowieckie | NIP: 7421969854
+48 726 588 400