Żyjemy w czasach, w których mamy do dyspozycji coraz więcej narzędzi zapewniających nam piękny i młody wygląd. Upływający czas nie oszczędza nikogo, a stres, codzienne troski i mało zrównoważony styl życia odciskają się piętnem na naszej skórze. Medycyna estetyczna już od lat proponuje chirurgiczne metody pozbywania się niedoskonałości i modelowania ciała, jednak nie wszyscy gotowi są “dać się pokroić” (dosłownie) za nieskazitelną urodę.

Focus RF Talus: game changer w temacie liftingu

Wszystko polega na odpowiedniej stymulacji procesów zachodzących w skórze, aby w jak najbardziej nieinwazyjny sposób zapobiegać jej starzeniu i wygładzić powstałe już nierówności. Focus RF Talus to urządzenie do liftingu, które wykorzystuje dwubiegunowe elektrody fal radiowych. Fale radiowe o określonej częstotliwości wnikają głęboko w skórę, pobudzając fibroblasty do regeneracji włókien kolagenowych i wspomagając wydalanie toksyn z organizmu. Wszystko to wpływa na przywrócenie skórze elastyczności, wygładzenie jej powierzchni i wypełnienie miejsc, w których pojawiły się zmarszczki czy zwiotczenia. Zabieg urządzeniem wykorzystującym fale jest nieinwazyjny i bezbolesny. Może trwać od 30 do 60 minut, a najlepsze efekty przynosi wykonywany regularnie, w seriach.

Kto może skorzystać z liftingu bezinwazyjnego Focus RF Talus?

Z urządzenia Focus RF Talus zasadniczo może skorzystać każdy, kto zmaga się z niedoskonałościami skóry lub chciałby opóźnić jej starzenie. Bezinwazyjny lifting z użyciem fal radiowych pozwala na zmierzenie się z tymi problemami bez skalpela, dlatego tak wiele osób decyduje się na zabieg takim urządzeniem.

Do bezinwazyjnego liftingu z użyciem fal radiowych kwalifikują się zazwyczaj następujące przypadłości:

Focus RF Talus posiada różne głowice przeznaczone do konkretnych partii ciała. Przed rozpoczęciem zabiegu urządzeniem specjalista zbierze pełny wywiad zdrowotny, aby upewnić się, że nie ma przeciwwskazań do zastosowania radiofrekwencji.