UrządzenIE kosmetyczne

FOCUS RF talus

Stworzony przez nas sprzęt stanowi innowacyjne rozwiązanie, którego celem jest odbudowa włókien kolagenowych. Urządzenie kosmetyczne Focus RF talus pozwala przeprowadzić bezpieczny i bezinwazyjny zabieg liftingu oraz modelowania ciała i twarzy (w tym szyi i dekoltu) u klientów. Wyposażone jest w specjalne głowice (wykorzystujące działanie bipolarnej fali radiowej), duży, dotykowy ekran oraz system chłodzenia, by jak najlepiej odpowiadać na potrzeby wykorzystujących je kosmetologów oraz zapewniać klientom zadowalające efekty już od pierwszej wizyty w salonie.

Proponowane przez nas urządzenie Focus RF Talus stosowane jest na co dzień przez profesjonalne salony kosmetyczne nie tylko w Polsce, ale również w innych państwach europejskich. Nasza firma od 12 lat stawia nacisk na poszukiwanie nowych rozwiązań, które pozwalają stale podnosić poziom innowacyjności oferowanego sprzętu.

WYPOSAŻENIE PREMIUM

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ

01

Duży & Dotykowy

FOCUS RF talus został wyposażony w duży, 15 calowy dotykowy ekran do sterowania wszystkimi funkcjami urządzenia. 10 automatycznych programów pozwala w szybki sposób dostosować parametry do każdej części ciała. Wygoda i bezpieczeństwo 

02

Z Chłodzeniem

Głowica ta ma wbudowany bezpośredni system chłodzenia, stosuje się ją na twarz, dekolt i ręce. Likwiduje drobne zmarszczki, usuwa i redukuje zmarszczki, kształtuje, napina i podnosi profil twarzy, zwiększa elastyczność skóry, napina powiększone pory, rozjaśnia piegi i pomaga wygładzić skórę.

Głowica focus rf talus do ciała

03

Do Ciała

Tę dużą głowica stosuje się do ciała. Kształtuje sylwetkę, napina, redukuje cellulit. Wygładza strukturę skóry, wspomaga redukcję tłuszczu, pomaga eliminować toksyny oraz wzmacnia naskórek.

04

Na Okolice Oczu

Tę głowicę stosuje się do okolic oczu, nosa, rąk oraz obszaru wokół ust. Usuwa i redukuje zmarszczki oraz worki pod oczami. Termalnie stymuluje obrzęk w głębokich fałdach, denaturację kolagenu, neokolagenezę i napina powiększone pory, przyspiesza drenaż limfy, eliminację toksyn, rozjaśnia skórę i wygładza jej strukturę.

Zabiegi na okolice oczu - Focus rf talus

05

Ultradźwięki & Podczerwień

Precyzja wykończenia zabiegu – tym wyróżnia się FOCUS RF talus.

Daj się przekonać

opinie od naszych klientek

W swoim salonie używałam o wiele droższe urządzenia, które miały spełniać swoje zadania, lecz żadne z nich nie dorównuje efektami Focusowi
Warszawa
Właściciel salonu
Otworzyłam salon w sieci FOCUSme z Focusem i Lipo w małej miejscowości. Moje klientki mi dziękują, że się na to odważyłam i dałam im możliwości odmładzania i modelowania sylwetki.
Pracowałam na Focusie prawie 10 lat i nigdy mnie nie zawiódł. Decyzja właścicieli o zakupie FOCUSA talusa to była tylko formalność.
Poznań
Kosmetolog
Praca tym urządzeniem, to czysta przyjemność. Klientki są zawsze zadowolone, bo zawsze widzą efekt. A przecież za to płacą. Większość wykupuje pakiety , a później zabiegi przypominające.
Szczecin
Właściciel salonu

Odmładzanie & Lifting skóry

FOCUS RF talus

Chcesz mieć Focusa RF w swoim salonie i zarabiać już w pierwszym miesiącu? Umów się na zabieg pokazowy w naszym centrum szkoleniowym i sama zobacz rezultaty już w trakcie wizyty. 

Wszelkie prawa zastrzeżone FocusRF.com®

Focus RF Talus®
ul. Huculska 1 | 00-730 Warszawa
woj. mazowieckie | NIP: 7421969854
+48 726 588 400